Poštovné a vrácení tovaru

Jaká je cena dopravy?
Dopravcecena dopravypoznámka
kurýr na adresu130 Kč s DPH89Kč při nákupu od 1000 do 3000Kč, ZDARMA při nákupu nad 3000Kč s DPH
Zásilkovna79 Kč s DPHZDARMA při nákupu nad 1000 Kč s DPH
Jaké jsou možnosti platby?
  • Dobírka - za zboží zaplatíte při doručení zboží kurýrovi, případně ve vybrané pobočce zásilkového. Poplatek za dobírku je 26,50 KČ.
  • Platba převodním příkazem na číslo účtu 2901293401/2010 ve FIO Bance. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Pro urychlení zpracování objednávky nám můžete poslat potvrzení o zadání převodního příkazu.
  • Platební brána BESTERON nabízí jednoduchou a rychlou platbu platební kartou. Platební brána Besteron je schválena a regulována Národní bankou Slovenska.
Kdy obdržím objednané zboží?
U každého produktu je uvedena orientační doba dodání.

Jak je to s vrácením nebo výměnou zboží?
Veškeré u nás zakoupené zboží můžete do 14 dnů vrátit v nepoužívaném stavu a v originálním balení. Náklady na vrácení zboží nese zákazník. Vrácení platby za zboží bude dle zákona do maximálně 14 dní na Váš účet, v praxi se snažíme platby odesílat do maximálně 3-5 dnů.

Samozřejmě, občas se stane, že i mistr kat se utne a objednáte nevhodný typ zboží. Takové zboží Vám samozřejmě vyměníme za jiný do 30 dnů od nákupu.
Pomůžeme vám s jednoduchým a rychlým vrácením zboží k nám. Stačí když nám nahlásíte na forcar@forcar.cz, že chcete zboží vyměnit, nebo vrátit, zboží zabalíte tak jako když přišlo k vám a my vám pošleme mailem kód, který je potřebné nahlásit na pobočce Zásilkovny.
Pak už stačí balík zanést na nejbližší pobočku Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/pobocky, kde zboží odevzdáte. Cena za zaslání zboží zpět je jen 56 KČ. Na jakou adresu mám poslat zboží na vrácení nebo reklamaci?

Pokud se rozhodnete nevyužít vrácení zboží přes Zásilkovnu použijte prosím adresu uvedenou na faktuře:

iVANIC s.r.o
Sielnica 8
96231 Sielnica

Slovenská Republika

Do kterých zemí doručujete zboží?

Zboží objednané přes stránku forCar.cz je možné doručit na jakoukoliv adresu v rámci České Republiky. V případě zájmu o doručení do Slovenské republiky navštivte prosím náš eshop forcar.sk, pro Maďarsko for-Car.hu. Pokud byste potřebovali zboží doručit na adresu jiného státu, kontaktujte nás, prověříme pro Vás nejvýhodnější doručení do dané země.